1. Świat Toyoty
  2. Nowości
  3. Pokazy przedpremierowe Toyoty C-HR
11 września 2023

Pokazy przedpremierowe nowej Toyoty C-HR w całej Polsce

W polskich salonach Toyoty ruszyły właśnie pokazy przedpremierowe nowej Toyoty C-HR. Oprócz najnowszego crossovera będą także prezentowane pozostałe zelektryfikowane napędy Toyoty – hybrydy, hybrydy plug-in, napęd elektryczny na wodór oraz napęd elektryczny na baterie.

Od 11 września do 25 listopada na terenie całej Polski można po raz pierwszy osobiście zapoznać się z nowym modelem Toyoty C-HR. Ten samochód łączy w sobie doskonałe wykonanie i niepowtarzalny design z zaawansowanymi technologiami oraz najnowszą generacją napędów hybrydowych, co zapewnia mu jeszcze większy zasięg w trybie elektrycznym. W ofercie znajdziemy modele 1.8 Hybrid (140 KM) oraz 2.0 Hybrid (197 KM) dostępne zarówno z napędem na przednie koła, jak i z inteligentnym napędem na cztery koła AWD-i. Co więcej, wkrótce dołączy do nich również wersja 2.0 Plug-in Hybrid o mocy 223 KM.

Nowy crossover będzie dostępny w sześciu wersjach wyposażenia: Comfort, Style, Executive, GR SPORT oraz dwóch specjalnych wersjach Premiere Edition Executive i Premiere Edition GR SPORT. Podczas pokazów auto jest prezentowane w najwyższej z nich, czyli w wersji Premiere Edition Executive, a klienci mogą przy okazji obejrzeć także nowe wzory felg oraz sprawdzić próbki efektownych lakierów. Dodatkowo każdy odwiedzający dowolny salon Toyoty będzie mieć możliwość konfiguracji własnego egzemplarza nowej Toyoty C-HR na dużym ekranie.

W czasie pokazów można również skorzystać ze specjalnej oferty przedsprzedażowej. Cena nowej Toyoty C-HR zaczyna się od 139 900 zł, a dodatkowo klienci mogą skorzystać, między innymi z programu KINTO ONE, który dzięki elastycznym warunkom i niskim ratom umożliwia przedsiębiorcom finansowanie auta już od 1342 zł netto, a klientom indywidualnym – od 1653 zł.

Cztery zelektryfikowane napędy

Pokazy przedpremierowe Toyoty C-HR to nie jedyna atrakcja dla odwiedzających w najbliższych dniach salony w całym kraju. Prezentacji nowego crossovera towarzyszą bowiem inne auta z najnowszymi generacjami zelektryfikowanych napędów Toyoty. Dzięki temu każdy może odbyć jazdę testową, m.in. Toyotą Corollą z hybrydą piątej generacji w wersjach 1.8 Hybrid i 2.0 Hybrid oraz Toyotą Prius z najnowszą piątą generacją hybrydy 2.0 Plug-in o mocy 223 KM.

Podczas pokazów będzie można sprawdzić także dostępną w trzech wersjach wyposażenia Toyotę bZ4X z napędem na przód lub z nowym napędem 4x4 XMODE, baterią o pojemności 71,4 kWh brutto z czasem ładowania od 10% do 80% w około 30 minut oraz zasięgiem w cyklu mieszanym WLTP do 512 km. Oprócz jazdy elektrycznym SUV na jego przykładzie zostanie zaprezentowane także ładowanie za pomocą wallboxa.

Wybrane salony Toyoty umożliwią ponadto przetestowanie wodorowej Toyoty Mirai. Ta elegancka limuzyna z napędem elektrycznym na ogniwa paliwowe pozwala pokonać około 650 km na jednym tankowaniu, a uzupełnienie paliwa trwa zaledwie pięć minut. Będzie to niepowtarzalna okazja na sprawdzenie, jak jeździ się autem z tym rewolucyjnym napędem, który emituje jedynie wodę.