Toyota C-HR w wersji Neon Lime

Edycja limitowana

2019-04-05

Toyota wraz z firmą JBL opracowała limitowaną edycję Toyoty C-HR – Neon Lime. Zadebiutuje ona podczas ekskluzywnego weekendu JBL Snow Party Event w Alpach Francuskich.

Toyota C-HR w wersji Neon Lime zostanie wyprodukowana w liczbie zaledwie 2000 egz. Obok fabrycznie montowanego Pakietu Premium Audio JBL nabywcy Toyoty C-HR Neon Lime znajdą Pakiet 360⁰ JBL Music Experience. Sprawi on, że słuchanie muzyki we wnętrzu Toyoty C-HR stanie się jeszcze bardziej ekscytującym przeżyciem.

Niepowtarzalny styl

Sylwetka Toyoty C-HR o ostrych krawędziach i mocnych przetłoczeniach przyciąga uwagę na drodze. Wersja Neon Lime zachwyca unikalnym lakierem i kontrastującym z nim czarnym dachem. Kompozycję uzupełniają 18-calowe, aluminiowe obręcze w matowym czarnym kolorze oraz światła w technologii LED.

Wewnątrz znaleźć można wysokiej jakości materiały utrzymane w czarnej tonacji, w tym m.in. sportowe fotele pokryte czarną skórą i alcantarą.

Nowa Toyota C-HR w edycji limitowanej Neon Lime
Napęd hybrydowy

Toyota C-HR Neon Lime została wyposażona w zaawansowany układ hybrydowy czwartej generacji. Umożliwia on poruszanie się w miejskich warunkach w trybie elektrycznym przez ponad połowę czasu jazdy. Cicha praca silnika elektrycznego pozwala cieszyć się głębokim, czystym dźwiękiem systemu nagłośnienia JBL.

Premiera Toyoty C-HR Neon Lime odbędzie się podczas tegorocznego JBL Snow Party Event. Wydarzenie to, będące połączeniem narciarstwa z imprezą muzyczną, jest skierowane dla klientów marki i VIP-ów. Limitowana edycja Toyoty C-HR trafi do sprzedaży w kwietniu 2019 roku.

Dowiedz się więcej

Toyota C-HR w nowej wersji GR Sport Toyota C-HR w nowej wersji GR Sport Dostępna już od stycznia 2021 roku Nowa Toyota C-HR GR SPORT czeka tuż za rogiem. Nowa Toyota C-HR GR SPORT czeka tuż za rogiem. Zarejestruj się, aby dowiedzieć się więcej. Hybrydy pomostem do aut elektrycznych Hybrydy pomostem do aut elektrycznych Poznaj dokonania Toyoty „Polska rusza” „Polska rusza” Poznaj nową wakacyjną ofertę Toyoty Toyota ponownie liderem na polskim rynku Toyota ponownie liderem na polskim rynku Sprawdź dane z lutego 2020 roku Toyota Motor Europe ze wzrostem sprzedaży Toyota Motor Europe ze wzrostem sprzedaży Ponad milion sprzedanych aut w 2019 roku Dni Otwarte w salonach Toyoty Dni Otwarte w salonach Toyoty Sprawdź atrakcyjne rabaty, poznaj nowości Nowa Toyota C-HR Nowa Toyota C-HR Zobacz dostępne wersje wyposażenia i silniki Nowa Toyota C-HR już w polskich salonach Nowa Toyota C-HR już w polskich salonach Już od 94900 zł Toyota ze wzrostem sprzedaży Toyota ze wzrostem sprzedaży Sprawdź wyniki w III kwartale 2019 r. Toyota sprzedała w Polsce już 66 585 hybryd Toyota sprzedała w Polsce już 66 585 hybryd Dowiedz się więcej Toyota C-HR po faceliftingu Toyota C-HR po faceliftingu Nowa gama napędów i odświeżony design