Nowa Toyota Corolla TREK

Samochód dla aktywnych

2019-02-27

5 marca br. podczas Salonu Samochodowego w Genewie po raz pierwszy zaprezentowana zostanie Corolla TREK – nowa edycja specjalna modelu Corolla TS Kombi. Auto to charakteryzujące się podwyższonym zawieszeniem powstało z myślą o osobach, które cenią aktywny styl życia.

Nowa Corolla TS Kombi TREK będzie dostępna z dwoma napędami hybrydowymi: 1.8 oraz 2.0. Auto ma o 20 mm wyższe zawieszenie, osłony podwozia z przodu i z tyłu, a także 17'' szlifowane felgi aluminiowe. Dodać do tego należy przyciemniane tylne szyby, światła przeciwmgielne i przednie światła w technologii LED. We wnętrzu wersji TREK kryje się system multimedialny z kolorowym ekranem dotykowym (7''), dwukolorowe obicia foteli i drewniane elementy dekoracyjne.

Praca nad edycją specjalną posłużyła impulsem do nawiązania współpracy między Toyotą a firmą Trek Bicycle. Marki te połączyło zaangażowanie w ochronę środowiska i wprowadzanie na rynek alternatywnych rozwiązań transportowych. Trek Bicycle – jeden z najpopularniejszych producentów rowerów na świecie – co roku sprzedaje około 1,5 mln jednośladów. Firma nie tylko produkuje wysokiej jakości rowery, ale także dąży do przełamywania barier, które stoją na drodze do zdrowszego, bardziej aktywnego stylu życia.

Nowa Toyota Corolla TREK

Na mocy umowy podpisanej przez Toyotę i Trek Bicycle Corolla TREK stała się oficjalnym samochodem technicznym męskich i żeńskich grup kolarskich Trek-Segafredo World Tour w czasie wyścigów kolarskich w Europie.

Edycja specjalna Corolla TREK będzie dostępna w salonach Toyoty od początku 2020 roku.

Dowiedz się więcej

Toyota ze wzrostem sprzedaży Toyota ze wzrostem sprzedaży Sprawdź wyniki w III kwartale 2019 r. Corolla liderem rynku w Polsce Corolla liderem rynku w Polsce Sprawdź liczbę rejestracji Toyota Corolla TREK Toyota Corolla TREK Oficjalny samochód zespołu Trek-Segafredo Toyota Connected Car Toyota Connected Car Poznaj usługi łączności mobilnej Toyota Corolla liderem sprzedaży w Polsce Toyota Corolla liderem sprzedaży w Polsce Dowiedz się więcej Toyota liderem rynku samochodowego Toyota liderem rynku samochodowego Dowiedz się więcej Toyota flotową marką motoryzacyjną Toyota flotową marką motoryzacyjną Fleet Derby 2019 System powiadamiania ratunkowego eCall System powiadamiania ratunkowego eCall Sprawdź, jak działa Toyota liderem rynku aut kompaktowych Toyota liderem rynku aut kompaktowych Sprawdź dane PZPM Toyota ProSport ProSport Program zakupu pojazdu dla stowarzyszeń sportowych i klubów Nowe modele RAV4 i Corolla Nowe modele RAV4 i Corolla 5 gwiazdek w testach Euro NCAP 2019 Poznaj hybrydową rodzinę Corolli Poznaj hybrydową rodzinę Corolli