Startuje cykl przedpremierowych pokazów Toyoty Camry

Seria prezentacji w polskich salonach przed oficjalną sprzedażą modelu

2018-09-28

Toyota Camry od dziesięcioleci jest modelem doskonale pamiętanym przez polskich kierowców i traktowanym jak prawdziwa ikona marki. Już niebawem ten najlepiej sprzedający się sedan na świecie znów będzie oferowany w Polsce. Z tej okazji Toyota Motor Poland sprowadziła pojedyncze egzemplarze na kilka miesięcy przed oficjalnym początkiem sprzedaży. Będzie je mógł obejrzeć każdy zainteresowany. Wystarczy zapisać się drogą internetową na pokaz u lokalnego dilera Toyoty.

Toyota Camry oficjalnie zadebiutuje 2 października podczas Salonu Samochodowego w Paryżu. W ten sposób po 14 latach przerwy na europejski rynek powróci legendarny sedan słynący na całym świecie ze swojej niezawodności, jakości i precyzji wykonania. Dynamiczna, muskularna sylwetka, elegancko zaprojektowane i świetnie wyposażone wnętrze oraz mocny napęd hybrydowy to główne atuty ósmej generacji tego modelu.

Pokazy przedpremierowe Toyoty Camry

Debiut na paryskich targach jest świetnym pretekstem do zorganizowana serii pokazów przedpremierowych w polskich salonach Toyoty. W akcji weźmie udział 37 salonów marki w całym kraju. Pierwsza prezentacja odbędzie się już w dniu premiery, 2 października w salonie Toyota Romanowski – Kraków oraz w Białymstoku, natomiast finał tournée Camry po Polsce planowany jest na 2 listopada w salonie Stalowa Wola.

Ruszają zapisy online

Każdy, kogo ciekawi nowa Camry i będzie chciał obejrzeć ten model na kilka mięsięcy przed rozpoczęciem jego sprzedaży, może zapisać się na wybrany pokaz przez internet. Na stronie toyota.pl znajduje się interaktywna mapa zintegrowana z dokładnym planem spotkań. Zapisy online na pokazy przedpremierowe to od niedawna nowość w relacjach Toyoty ze swoimi klientami oraz kolejny krok marki w stronę innowacyjnych rozwiązań. W 2016 roku można było zamówić przez internet Toyotę C-HR, zaś rok później sportową Toyotę Yaris GRMN.

Nowoczesny sedan z napędem hybrydowym

Toyota Camry jako globalny sedan segmentu D/E jest najpopularniejszym samochodem średniej wielkości na świecie. Model został zaprojektowany na platformie TNGA, łącząc w sobie dynamikę, przyjemność z jazdy i budzący emocje design, a także wysoką jakość, sztywne nadwozie oraz przestronne wnętrze. Toyota Camry będzie dostępna w Europie z napędem hybrydowym. Jednostka benzynowa 2,5 l wraz z silnikiem elektrycznym generują łącznie moc 218 KM i rozpędzają pojazd od 0 do 100 km/h w 8,3 s. Dzięki hybrydowej Camry Toyota zwiększy gamę hybryd oferowanych w Europie do 8 modeli. Samochód zadebiutuje w polskich salonach w pierwszym kwartale 2019 roku.

Dowiedz się więcej

Dni Otwarte w salonach Toyoty Dni Otwarte w salonach Toyoty Sprawdź atrakcyjne rabaty, poznaj nowości Toyota Connected Car Toyota Connected Car Poznaj usługi łączności mobilnej Toyota powalczy o tytuł Samochodu Roku 2020 Toyota powalczy o tytuł Samochodu Roku 2020 Sprawdź szczegóły Hybrydowa Toyota we flocie Adamed Hybrydowa Toyota we flocie Adamed Dowiedz się więcej Doskonałe wyniki sprzedaży Toyoty w Europie Doskonałe wyniki sprzedaży Toyoty w Europie Rośnie sprzedaż hybryd Toyota flotową marką motoryzacyjną Toyota flotową marką motoryzacyjną Fleet Derby 2019 System powiadamiania ratunkowego eCall System powiadamiania ratunkowego eCall Sprawdź, jak działa Toyota sprzedała w Polsce 55 000 hybryd Toyota sprzedała w Polsce 55 000 hybryd Sprawdź popularne modele Quiz na temat Toyoty Camry Quiz na temat Toyoty Camry Sprawdź, jak dobrze ją znasz Toyota Camry - dane techniczne, spalanie, osiągi Toyota Camry - dane techniczne, spalanie, osiągi Zobacz katalog Ruszyła przedsprzedaż Toyoty Camry Ruszyła przedsprzedaż Toyoty Camry Sprawdź szczegóły Europejski debiut Toyoty Camry Hybrid Europejski debiut Toyoty Camry Hybrid Dowiedz się więcej