1. Nowe samochody
  2. Wkrótce
  3. Camry
Nowy wymiar innowacji

Poznaj nową Toyotę Camry Hybrid

Wyzwól emocje

Toyota Camry to nowa definicja sedana. Opływowe nadwozie samochodu i przestronna kabina emanują elegancją. Piąta generacja napędu hybrydowego zapewnia wyjątkowe osiągi i lepszą wydajność. Ciesz się jazdą, z łatwością wykonując każdy manewr.

technologią hybrydową
design
na co dzień
technologie cyfrowe
Osiągi nowej generacji
Ruszaj w przyszłość z napędem hybrydowym
Najnowsza generacja napędu hybrydowego oferuje natychmiastową reakcję na gaz, precyzyjne prowadzenie i poczucie lekkości, które przekłada się na jazdę pełną emocji. Liniowy przyrost mocy, lepiej wyciszone wnętrze, niższe emisje i niższe zużycie paliwa to cechy, które sprawią, że każda chwila spędzona w Toyocie Camry będzie warta zapamiętania.

Poczuj prawdziwą przyjemność z jazdy

Piąta generacja napędu hybrydowego oferuje natychmiastowe przyspieszenie, większą moc i oszczędność oraz bardziej płynną i cichą jazdę.

Osiągi nowej generacji

Ciesz się większą mocą i oszczędnością, zmniejszonymi emisjami i responsywnym układem hamulcowym, dzięki któremu zachowujesz pełną kontrolę w każdej sytuacji.

Styl w ruchu
Wyjątkowa energia i piękno
Energia i piękno zamknięte w niskim i opływowym nadwoziu, które łączy w sobie sportowy styl z wyrafinowaniem. Smukłe i dynamiczne linie reflektorów dodatkowo podkreślają niezwykłe wzornictwo Toyoty Camry i dodają jej nowoczesnego charakteru.

Dynamiczny design

Pełna energii sylwetka Toyoty Camry uwodzi detalami, takimi jak nisko poprowadzona linia dachu, która podkreśla zdecydowany wygląd auta.

Pełna ekspresja

Wyszukane nadwozie posiada przedłużony przedni i tylny zwis z funkcjonalnymi wlotami powietrza.

Nowoczesna przestrzeń
Kształty zaprojektowane z myślą o Twojej wygodzie
Wyrafinowane wnętrze Toyoty Camry łączy w sobie praktyczny design z wyszukanym stylem, tworząc wewnątrz przestronnej kabiny relaksującą atmosferę. Harmonijnie dopasowane materiały i detale są dodatkowo wzbogacone o najnowocześniejsze technologie bezpieczeństwa, dzięki którym Twoja jazda stanie się bardziej pewna.

Eleganckie wnętrze

Od luksusowej deski rozdzielczej po stylowy wyświetlacz multimedialny, wnętrze Camry to przestrzeń pełna wyszukanych detali i zaawansowanej technologii.

Komfortowe i przestronne wnętrze

Przestronny bagażnik oferuje komfort na co dzień i w podróży, a wybór luksusowych tapicerek foteli pozwala odprężyć się podczas najdłuższej trasy.

Intuicyjna technologia
Inteligentna jazda
System multimedialny Toyota Smart Connect® został zaprojektowany tak, aby każda podróż przebiegała jak najsprawniej. Planuj trasę, korzystając ze smartfona i aplikacji MyToyota. Ciesz się ulubioną muzyką, używając doskonałego systemu audio. Chcesz wypróbować dodatkowe funkcje? Wybierz system Toyota Smart Connect+®.

Wszystko w zasięgu wzroku

Dostosuj do własnych preferencji wygląd cyfrowego wyświetlacza 12,3", na którym znajdziesz najważniejsze informacje dotyczące jazdy.

Odkryj najnowszy system multimedialny Toyoty

Wyświetlacz 12,3’’ obsługuje bezprzewodowo Apple CarPlay i Android Auto, nawigację z informacjami o natężeniu ruchu, komendy głosowe, cyfrowy kluczyk oraz usługi zdalne.

Chcę być na bieżąco
Otrzymuj najświeższe informacje o Nowej Toyocie Camry
Pełna energii, dynamiczna i przestronna Toyota Camry zabierze Cię w niezapomnianą podróż każdego dnia. Chcesz rozpocząć przygodę już dziś? Zapisz się, aby otrzymywać najświeższe informacje.