1. Nowe samochody
 2. Zalety

Zmień model

RAV4 Active

5-drzwiowy SUV

Toyota RAV4
040 Pure White

Cena od

146900.0

Silnik

2,0 VVT-iE 173 KM benzyna

Napęd

4X2

Rata KINTO ONE dla firmy już od

1 570 zł NETTO/MC

Toyota RAV4

https://dxp-webcarconfig.toyota-europe.com/v1/compare-v2/pl/pl

Cena od
146900.0
(brutto)
6.9 litry/a

Średnie zużycie paliwa

9.8 sek

Przyspieszenie 0–100 km/h

175 KM

Moc maksymalna

Przyjrzyj się bliżej

Poznaj najważniejsze funkcje modelu Toyota RAV4. Zobacz widok 360°.

 • ZAPROJEKTOWANY, BY SIĘ WYRÓŻNIAĆ

  Toyota RAV4 to auto stworzone by dawać radość z jazdy i przyciągać spojrzenia. Połączenie muskularnego nadwozia i nowoczesnego wzornictwa oddaje ponadczasowy, miejski charakter. W Toyocie RAV4 dojedziesz wszędzie bezpiecznie, komfortowo i w doskonałym stylu.

 • WYDAJNY I DYNAMICZNY

  Napęd hybrydowy wykorzystuje 2,5-litrowy silnik (A24A-FXS), który łączy w sobie płynną jazdę z doskonałymi osiągami i precyzyjnym działaniem. Z kolei responsywny 2,0-litrowy silnik (M20A-FKS) oferuje imponujące przyspieszenie i wysoki moment obrotowy, które sprawiają, że każda podróż jest pełna emocji.

 • WIELKOŚĆ, ZWINNOŚĆ I PEWNOŚĆ SIEBIE

  RAV4 wygląda potężnie, ale jego zwinność i doskonała widoczność z pozycji fotela kierowcy sprawiają, że jazda w mieście jest niezwykle prosta. Całkowita długość nadwozia wynosząca jedyna 4,6 metra oraz promień skrętu równy 11 metrów pozwalają poruszać się pewnie w labiryncie ulic.

 • ZAWSZE W GOTOWOŚCI

  Systemy Toyota Safety Sense oferują szereg inteligentnych funkcji, które pomagają Ci w każdej sytuacji na drodze, zapewniając spokój umysłu. Na przykład układ wczesnego reagowania w razie ryzyka zderzenia (PCS) wykrywa cyklistów podczas jazdy w dzień oraz pieszych po zapadnięciu zmroku.

Pełen ekran Zamknij
Przytrzymaj, aby obrócić Przewiń