1. Nowe samochody
 2. Zalety

Zmień model

Highlander Comfort

5-drzwiowy SUV

Toyota Highlander
218 Attitude Black

Cena od

266900.0

Silnik

2,5 Hybrid Dynamic Force 248 KM

Napęd

4X4

Rata KINTO ONE dla firmy już od

2 737 zł NETTO/MC

Toyota Highlander

https://dxp-webcarconfig.toyota-europe.com/v1/compare-v2/pl/pl

Cena od
266900.0
(brutto)
8.3 sek

Przyspieszenie 0–100 km/h

1909 litrów

Maks. pojemność bagażnika

248 KM

Moc maksymalna

Przyjrzyj się bliżej

Poznaj najważniejsze funkcje modelu Toyota Highlander. 
Zobacz widok 360°.

 • Stylistyka nadwozia

  To, co najlepsze z obu światów

  Platforma TNGA pozwoliła projektantom Toyoty Highlander stworzyć niepowtarzalny, stylowy wygląd, podkreślając przy tym muskularność tego SUV’a. Dzięki zastosowaniu tej technologii uzyskano duży rozstaw osi oraz nisko osadzoną sylwetkę, które dodają nadwoziu jeszcze bardziej dynamicznego charakteru. Stylistyka zewnętrzna została dodatkowo podkreślona przez 20’’ felgi aluminiowe oraz liczne przetłoczenia, co sprawia, że Toyota Highlander zachwyca eleganckim i wyrafinowanym wyglądem.

 • Wydajny napęd

  Toyota Highlander z napędem hybrydowym o łącznej mocy 248 KM oferuje to, co najlepsze dla obu rodzajów silników, doskonale się spisując zarówno na autostradzie, jak i w ruchu miejskim. Wybierz sposób jazdy w trybie NORMAL, ECO, SPORT lub TRAIL, dostosowując Toyotę Highlander do swoich potrzeb, i ciesz się każdą chwilą spędzoną za kierownicą tego auta.

 • Przestrzeń dla siedmiu osób

  Wnętrze Toyoty Highlander z łatwością można dostosować do własnych potrzeb. Jeżeli w samochodzie znajduje się siedem osób, bagażnik o pojemności 332 litrów (pojemność maksymalna - do linii dachu) nadal zapewnia wystarczającą przestrzeń na wszystkie rzeczy. Po złożeniu tylnego rzędu siedzeń można go powiększyć do 865 litrów. Po złożeniu również drugiego rzędu siedzeń otrzymamy nadzwyczajną przestrzeń ładunkową o pojemności 1909 litrów.

Pełen ekran Zamknij
Przytrzymaj, aby obrócić Przewiń