Toyota Business Plus

Finansowanie, Ubezpieczenie, Serwis

Finansowanie modeli

Sprawdź, która forma finansowania interesującego Cię modelu Toyoty będzie najlepiej dopasowana do potrzeb Twojej firmy.

 
Działalność jednoosobowa

Działalność jednoosobowa

Potrzebujesz niezawodnego samochodu firmowego w korzystnym leasingu z niską ratą i minimalnymi kosztami użytkowania?

Sprawdź naszą ofertę:

Małe i średnie firmy

Małe i średnie firmy

Zależy Ci na niewielkiej flocie z atrakcyjnymi warunkami finansowania i niskimi kosztami użytkowania?

Sprawdź naszą ofertę:

Duże firmy i korporacje

Duże firmy i korporacje

Interesują Cię rzeczywiste koszty użytkowania floty wraz z faktycznymi korzyściami płynącymi z jej posiadania?

Sprawdź naszą ofertę:

Ubezpieczenie

Program ubezpieczeń Toyoty powstał z myślą o kompleksowej opiece i ochronie każdego samochodu flotowego. Obejmuje zarówno standardowe polisy, jak i specjalne rozwiązania ułatwiające życie każdemu kierowcy.

Toyota C-HR

Zapewniamy:

  • - Kompleksową ofertę ubezpieczeniową
  • - Pomoc drogową
  • - Naprawy blacharsko-lakiernicze
  • - Oferty specjalne

Serwis

Toyota Business Service to szeroka oferta serwisowa dedykowana samochodom firmowym. Zapewnia jednolite, wysokie standardy obsługi w sieci dilerskiej w całym kraju, a także centralny system identyfikacji samochodów flotowych.

Oferujemy:

  • - Naprawy w Autoryzowanym Serwisie Toyoty
  • - Gwarancje Serwisowe Toyoty
  • - Oryginalne części zamienne Toyoty
Toyota RAV4 Hybrid

Korzyści Realny zysk to suma mądrych decyzji Posiadanie Toyoty jako samochodu firmowego to zarówno duży komfort, jak i czysty zysk. Sprawdź, jakie korzyści mogą się stać udziałem Twojej firmy dzięki Toyocie i dlaczego warto inwestować w samochody z przyszłością.

Rzeczywiste koszty użytkowania (TCO)

Na całkowity koszt posiadania floty Toyoty składa się wiele czynników, które w sumie dają bardzo korzystny wynik finansowy. Przeanalizuj cały cykl posiadania Toyoty, a decyzja nasunie się sama.

Toyota RAV4 - TCO

Oszczędność

Atrakcyjne pakiety wyposażeniowe w konkurencyjnych cenach, elastyczne formy finansowania, oferty specjalne, niskie zużycie paliwa, rzadkie wizyty w warsztatach czy wysoka wartość odsprzedaży – suma rzeczywistych wydatków w całym okresie użytkowania Toyoty jest nieporównywalnie niska.

Niezawodność

Modele Toyoty zajmują wiodące miejsca w rankingach zadowolenia klientów i bezawaryjności aut przeprowadzanych przez niezależne instytuty badawcze na całym świecie. Toyota w firmie to dobra inwestycja, która pozwala uniknąć większości niespodziewanych awarii, co korzystnie wpływa na stan finansów.

Obsługa

Obsługa floty Toyoty jest na najwyższym poziomie. W każdej chwili możesz liczyć na wsparcie z naszej strony. Zajmujemy się wszelkimi formalnościami, abyś mógł w pełni skupić się na własnej działalności.

Ubezpieczenia

Toyota zapewnia kompleksową ofertę w postaci pakietu AC+OC+NW+Assistance lub w innych dogodnych dla Ciebie opcjach, w systemie ratalnym, zarówno dla klientów kupujących nową polisę, jak i wznawiających dotychczasową, system zniżkowy dla aut hybrydowych czy wyposażonych w system Toyota Safety Sense.

Wysoka wartość odsprzedaży

Wszystkie modele Toyoty odznaczają się na tle konkurencji wysoką wartością odsprzedaży, na co wpływa stosowanie materiałów najwyższej jakości, bezawaryjność, innowacyjne technologie Toyoty. Według danych Eurotax i portalu otomoto.pl posiadanie modelów Toyoty niezmiennie wiąże się z pewną inwestycją na lata.

Serwis

Autoryzowany Serwis Toyoty gwarantuje jakość usług na najwyższym poziomie, a Ty masz pewność, że każda czynność będzie wykonana przez najlepszych fachowców przy użyciu najnowocześniejszego sprzętu i wyłącznie oryginalnych części zamiennych. Krótki czas serwisowania, profesjonalizm czy samochód zastępczy to standard.

Spalanie

Samochody Toyoty słyną z rekordowo niskiego zużycia paliwa, co pozwala na duże oszczędności i mniejsze wydatki na stacjach benzynowych. Bardzo dynamiczne, a przy tym ekonomiczne silniki, napęd hybrydowy oraz elastyczne skrzynie biegów sprawiają, że posiadanie Toyoty to czysty zysk.

Niski koszt finansowania

Toyota oferuje bardzo atrakcyjne warunki finansowania nowych samochodów firmowych. Kredyt SMARTPLAN umożliwia zakup Toyoty z bardzo niskimi ratami miesięcznymi. Leasing SMARTPLAN gwarantuje bardzo niskie i przewidywalne koszty użytkowania auta przez cały okres finansowania oraz nie wymaga od najemcy wykupu pojazdu. Wynajem długoterminowy z kolei uwzględnia koszty serwisu w różnych pakietach, co daje komfort obsługi floty na najwyższym poziomie.

Poznaj ofertę Toyota Bank

Hybrydy

Przekonaj się, dlaczego hybryda jest najlepszym wyborem dla Twojej firmy. Poznaj pełną gamę niezawodnych modeli hybrydowych Toyoty, zadbaj o swój wizerunek i czerp korzyści z niskiego spalania oraz wysokiej wartości odsprzedaży.
Dowiedz się więcejZobacz film

Technologia

Toyota to światowy prekursor i lider technologii hybrydowej opartej na współdziałaniu silnika spalinowego z elektrycznym. Modele z tym niezawodnym napędem od lat zdobywają pierwsze miejsca w niezależnych rankingach bezawaryjności, a zużycie paliwa w nich jest tak niskie, że oszczędności związane z tankowaniem mogą sięgać nawet kilkunastu tysięcy złotych.

Modele hybrydowe

Od premiery Priusa w 1997 r. na całym świecie sprzedało się już ponad 11 milionów hybryd. Obecnie na polskim rynku Toyota oferuje 8 modeli z tym napędem.

Modele Niezawodny samochód firmowy szybciej prowadzi do sukcesu Sprawdź, które auta Toyoty są najlepiej dopasowane do potrzeb Twojej firmy. Poznaj wszystkie modele aut dla biznesu.

Pozytywny wizerunek pomaga w rozwoju silnej marki Modele Toyoty z powodzeniem sprawdzają się w firmach o bardzo zróżnicowanym profilu. Bez względu na branżę czy wymagania biznesowe Toyoty nigdy nie zawodzą, wzmacniając pozytywny wizerunek firmy.

Next
Fleet Derby - Nagroda - Ilustracja

Fleet Derby

2019

Najlepsza marka flotowa na rynku samochodów osobowych


2016

Toyota – Najlepsza Marka Flotowa

Technologia hybrydowa – Najlepszy Produkt w kategorii Eco

Prius – Najlepszy Ekologiczny Samochód Flotowy dla Managera


2015

Verso – Najlepszy Samochód Flotowy w kategorii Mały MPV

Auris Hybrid – Najlepszy Samochód Flotowy w kategorii Pojazd Przyjazny Środowisku

Technologia hybrydowa – Najlepszy Produkt w kategorii Eco

Previous Next
Fleet Awards - Nagroda - Logo

Fleet Awards Polska

2019

AYGO – Najlepszy Samochód Flotowy dla Pracownika w segmencie A

Corolla TS Kombi Hybrid - Najlepszy Hybrydowy Samochód Flotowy

Lexus ES 300h - Najlepszy Samochód Segmentu Premium z Napędem Alternatywnym


2016

AYGO – Najlepszy Samochód Flotowy dla Pracownika w segmencie A

Prius – Najlepszy Samochód Flotowy z Alternatywny Napędem

Toyota Safety Sense – Najlepszy System Bezpieczeństwa w Samochodzie


2015

AYGO – Najlepszy Samochód Flotowy dla Pracownika w segmencie A

Dział PR Toyota Motor Poland – Nagroda Specjalna magazynu „Flota”

Previous Next
Best Cars 2016 - Nagroda - Logo

Best Cars

2016

Toyota - Najlepsza Sieć Serwisowa

Toyota - Najbardziej Niezawodne Samochody

Toyota - Marka Najbardziej Przyjazna dla Środowiska Naturalnego

Yaris - Najbardziej Przystępny Cenowo Samochód w segmencie A

AYGO - Najbardziej Przystępny Cenowo Samochód w segmencie B

Previous Next
Marka Godna Zaufania 2016 - Nagroda - Logo

Marka Godna Zaufania

2016

Toyota - Najlepsze Samochody Osobowe dla Firm

Previous Next
Laur Klienta - Odkrycie 2017 - Nagroda - Logo

Laur Klienta

2017

Toyota - Laur Klienta - Odkrycie 2017 w kategorii usług Leasingowych

Previous
Forbes - Logo

Rankingi

2018

Toyota – Najcenniejsza marka motoryzacyjna w 2018 roku według Forbesa

Toyota – Najcenniejsza marka motoryzacyjna w rankingu BrandZ 2018


2017

Toyota – Najbardziej niezawodna marka motoryzacyjna w rankingu Consumer Reports

Toyota – Najbardziej wartościowa marka motoryzacyjna w rankingu Best Global Brands 2017

Toyota - Najbardziej niezawodna marka motoryzacyjna w Polsce w rankingu Wybór Kierowców 2017

AUTOMAGAZYN DLA PRZEDSIĘBIORCÓW

Bezpieczeństwo i precyzja prowadzenia Bezpieczeństwo i precyzja prowadzenia Marki motoryzacyjne inwestują nie tylko w design, ale także w technologie, które poprawiają bezpieczeństwo i precyzję prowadzenia. Trendy motoryzacyjne Trendy motoryzacyjne Czy producent aut może wyznaczać trendy w modzie, a może nawet je przewidywać? W tym odcinku AutoMagazynu Włodzimierz Zientarski pomaga znaleźć odpowiedź na to pytanie. Spadek popularności aut używanych Spadek popularności aut używanych Włodzimierz Zientarski i Roman Młodkowski analizują polski rynek motoryzacyjny. Ciekawy jest fakt, że auta używane stają się coraz mniej popularne. Nowe auto zamiast używanego Nowe auto zamiast używanego Włodzimierz Zientarski i Roman Młodkowski weryfikują mit dotyczący opłacalności zakupu samochodów używanych. Mądre inwestowanie Mądre inwestowanie Eksperci doradzają, jak pozyskać pieniądze na inwestycje, nie rezygnując z bezpiecznych i niezawodnych samochodów firmowych. Auta hybrydowe w firmie Auta hybrydowe w firmie Włodzimierz Zientarski i Roman Młodkowski wykażą mniej znane zalety aut hybrydowych. Niezawodne narzędzie do pracy Niezawodne narzędzie do pracy Włodzimierz Zientarski i Roman Młodkowski porozmawiają o optymalizacji kosztów w firmie.

Kalkulacja Leasingu SMARTPLAN została sporządzona przy następujących założeniach: okres umowy 36 miesięcy, opłata wstępna 10% ceny zakupu pojazdu. Łączny limit przebiegu do 60 000 kilometrów (AYGO, YARIS 45 000 km) w okresie obowiązywania umowy. Wysokość Raty nie obejmuje kosztów rejestracji pojazdu. Kalkulacja z dnia 07.11.2018 r. 

Wysokość opłat za korzystanie z Leasingu SMARTPLAN została określona w Tabeli Opłat i Prowizji Toyota Leasing. Przyznanie leasingu jest uzależnione od pozytywnej oceny zdolności kredytowej potencjalnego leasingobiorcy przez Toyota Leasing. Szczegóły Leasingu SMARTPLAN i ostateczne warunki finansowania są dostępne u Dilerów Toyota. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Szanujemy Twoją prywatność

Pliki cookies pozwalają nam zagwarantować stabilne i poprawne funkcjonowanie strony i wyświetlać ofertę lepiej dostosowaną do Twoich potrzeb. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, kliknij „Akceptuję”. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o sposobie, w jaki przetwarzamy Twoje dane, i zmienić indywidualne ustawienia prywatności, przejdź do ustawień plików cookies.