1. Nowe samochody
 2. Zalety

Zmień model

Aygo X Comfort

5-drzwiowy SUV

Toyota Aygo X
040 Pure White

Cena od

64900.0

Silnik

1,0 VVT-i 72 KM benzyna

Napęd

4X2

Rata KINTO ONE dla firmy już od

798 zł NETTO/MC

Toyota Aygo X

https://dxp-webcarconfig.toyota-europe.com/v1/compare-v2/pl/pl

Cena od
64900.0
(brutto)

4.8 litry/a

Średnie zużycie paliwa

Przyjrzyj się bliżej

Poznaj najważniejsze funkcje modelu Toyota Aygo X. 
Zobacz widok 360°.

 • Design

  Najgorętszy crossover w mieście

  Podkręć temperaturę na ulicach. Odważny design Toyoty Aygo X przyciąga spojrzenia niczym magnes, a poszerzone nadkola dodają dynamiki. Wyższe wersje są wyposażone m.in. w charakterystyczne światła w technologii LED i 18" felgi aluminiowe. W połączeniu z dwukolorowym nadwoziem sprawia to, że obok tego modelu nie sposób przejść obojętnie.

 • Impuls do działania

  Toyota Aygo X została wyposażona w innowacyjne technologie, które pozwalają okiełznać każdą drogę. Responsywność i zwrotność – to cechy charakterystyczne nowego crossovera. Wyższa pozycja za kierownicą, nadwozie o długości 3,7 m i najmniejszy promień skrętu w klasie sprawiają, że auto zaparkujesz niemal wszędzie. Dodaj do tego automatyczną skrzynię biegów, która doskonale odczytuje intencje kierowcy i zapewnia płynne przyspieszanie. Ciesz się jazdą, która sprawia czystą przyjemność.

 • Przestrzeń, która zaskakuje

  Kompaktowa z zewnątrz i pojemna w środku, Toyota Aygo X jest pełna niespodzianek. Przestrzeń bagażowa liczy 231 l – to najlepszy wynik w klasie. Znajdziesz tu miejsce na wszystkie swoje pasje. Inteligentny design ułatwia załadunek, a wymiary bagażnika pozwalają przewozić walizki podróżne średniej wielkości. Aygo X to doskonałe auto zarówno na wyjazd, jak i na co dzień.

 • Ochrona pod każdym kątem

  Śmiało poruszaj się po mieście i autostradzie. Twoje Aygo X zostało wyposażone w nową generację systemów bezpieczeństwa Toyota T-Mate. Są to zarówno doskonale znane technologie Toyota Safety Sense*, jak i inne systemy aktywnego bezpieczeństwa i pomocy w parkowaniu pozwalające się odnaleźć w ruchu miejskim.

Pełen ekran Zamknij
Przytrzymaj, aby obrócić Przewiń