1. Świat Toyoty
  2. Technologie
  3. MyT
  4. MyT więcej funkcji
Więcej funkcji aplikacji MyT Toyota
  •  
    Znajdź moją Toyotę
    Nie ma znaczenia, jak długo Cię nie było.

    Usługa wykorzystuje dane z Google Maps, aby wskazać dokładnie, gdzie znajduje się Twój samochód. Współrzędne miejsca postoju możesz też udostępnić rodzinie i znajomym.
  •  
    Wyślij do auta
    Prosty sposób na zaplanowanie podróży.

    Za pomocą tej funkcji zaplanujesz podróż, siedząc wygodnie w fotelu. Dzięki aplikacji MyT Toyota możesz wysłać współrzędne miejsca docelowego bezpośrednio do systemu nawigacji w Twoim samochodzie.
    Funkcja dostępna dla samochodów wyposażonych w system nawigacji.
  • Mój styl jazdy
    Przejmij kontrolę nad historią swoich podróży.

    Funkcja ta umożliwia zapisywanie danych dotyczących podróży, takich jak prędkość, przyspieszenie czy pokonany dystans. Na tej podstawie można później przeanalizować przejazdy służbowe i styl jazdy.
  •  
    Kontrolki ostrzegawcze
    Czytelne informacje zwiększające bezpieczeństwo podczas jazdy.

    Zapoznaj się z objaśnieniami poszczególnych kontrolek ostrzegawczych w pojeździe. Dowiedz się, które ostrzeżenia są szczególnie ważne i co powinieneś zrobić, gdy się pojawią.
  • Poziom paliwa
    Monitorowanie poziomu paliwa w samochodzie.

    Funkcja ta umożliwia zdalne sprawdzanie poziomu paliwa w Toyocie. Ułatwi Ci to zaplanowanie podróży i postojów na stacjach benzynowych.
  • Serwis i przeglądy
    Wygodne i przejrzyste planowanie serwisu.

    Aplikacja pokaże Ci bieżący przebieg oraz wyśle powiadomienie o zbliżającym się przeglądzie. Należy pamiętać, że przegląd powinien być wykonany zgodnie z zaleceniami producenta opisanymi w instrukcji obsługi i książce gwarancyjnej.
  •  
    Śledzenie zamówienia
    Bieżące informacje o postępie w realizacji zamówienia.

    Możesz sprawdzać status zamówienia na nową Toyotę — od chwili złożenia zamówienia aż do dostarczenia pojazdu do Dilera i jego odbiór.