Znajdź mój samochód

 • W aplikacji MyT (lub portalu Moja Toyota) możesz sprawdzić ostatnią lokalizację Twojego pojazdu Toyota. W zależności od modelu pojazdu Toyota informacja o lokalizacji jest uzyskiwana na podstawie ostatnich danych geolokalizacyjnych odebranych z pojazdu Toyota w chwili ostatniego wyłączenia zapłonu albo danych odbieranych na żywo.
 • Możesz zobaczyć lokalizację zaparkowanego pojazdu Toyota na mapie wraz z informacjami o adresie (jeśli są dostępne) i czasie, w którym pojazd pozostawiono w tej lokalizacji. Możesz włączyć nawigację, która pokieruje Cię do pojazdu Toyota (wyświetlając trasę, informację o odległości i czas dotarcia pieszo do pojazdu Toyota) za pośrednictwem konta Moja Toyota lub innej aplikacji (na przykład Mapy Apple, Google Maps itd.).

Wyślij do auta

 • Jeżeli Twoja Toyota jest wyposażony w system nawigacji Toyota, możesz zaplanować swoją trasę w aplikacji MyT, a następnie wysłać ją do swojego samochodu. Możesz ustawić planowany czas rozpoczęcia lub zakończenia podróży. Kalkulacja trasy przewiduje prawdopodobne warunki ruchu drogowego w tym czasie i odpowiednio wskazuje czas podróży. Trasy wysłane do samochodu możesz przeglądać, edytować i wysyłać ponownie. Możesz dodać opcjonalne miejsca, które Cię interesują w drodze do celu. Dodatkowe informacje dotyczące obsługi nawigacji samochodowej znajdują się w instrukcji obsługi Twojej Toyoty i w portalu Moja Toyota.

Z Toyoty do celu

 • Jeżeli Twoja Toyota jest wyposażony w system nawigacji Toyota, aplikacja MyT zaproponuje pokierowanie Cię do ustawionego w nawigacji samochodowej miejsca docelowego po wyjściu z samochodu. Usługa analizuje różnicę między lokalizacją wybranego miejsca docelowego a lokalizacją zaparkowanego pojazdu Toyota. Oznacza to, że jeżeli nie udało Ci się zaparkować samochodu w pobliżu miejsca docelowego ustawionego w nawigacji, możesz dalej korzystać ze wskazówek dotyczących trasy za pośrednictwem aplikacji MyT, tak aby dotrzeć do miejsca docelowego (na przykład pieszo). Opcjonalnie możesz dalej korzystać z nawigacji przy użyciu innych aplikacji mobilnych. Na potrzeby tej usługi przetwarzamy informacje o lokalizacji wybranego miejsca docelowego i lokalizacji Twojego (zaparkowanego) pojazdu Toyota. Dodatkowe informacje dotyczące połączenia sieciowego i obsługi nawigacji samochodowej znajdują się w instrukcji obsługi Twojego pojazdu Toyota i w portalu Moja Toyota.

Mój styl jazdy

 • Dla samochodów z napędem benzynowym możesz przeglądać za pośrednictwem aplikacji MyT (lub przez portal Moja Toyota) dane dotyczące Twojego stylu jazdy w oparciu o dane geolokalizacyjne, żyrokompasów i czujników przyspieszenia, danych o przebiegu i zużyciu paliwa. Informacje są dostępne dla każdej podróży. Możesz oznaczyć każdą podróż jako „prywatną” lub „służbową”, a następnie wygenerować raport podsumowujący podróże na przykład gwałtowne hamowanie i gwałtowne przyspieszanie, wraz z ich czasem i lokalizacją.

Serwis i przeglądy

 • Na podstawie danych o przebiegu Twojego pojazdu Toyota, przypomnimy Tobie o zbliżającym się terminie przeglądu lub wizytach serwisowych. Ustawienia przypomnień zależą od kraju, w którym subskrybujesz Usługi, a ich dostępność lub dokładność może się różnić w zależności od regionu. Po otrzymaniu przypomnienia możesz umówić się na wizytę u wybranego przez siebie dilera Toyoty. Rekomendujemy znalezienie swojego preferowanego dilera Toyota za pośrednictwem konta Moja Toyota.
 • Nadal w pełni odpowiadasz za dokonywanie przeglądów lub serwisu Twojego samochodu Toyota w ustalonych odstępach czasu. Fakt, że świadczymy tę usługę i wysyłamy stosowane powiadomienia, nie zwalnia Cię z tej odpowiedzialności.

Lampki kontrolne

 • W zależności od modelu i rocznika produkcji Twojego Toyoty, aplikacja MyT może powiadamiać Cię o niektórych kontrolkach ostrzegawczych wyświetlanych w Twoim samochodzie Toyota. Aplikacja pokaże Ci nazwę kontrolki oraz wyjaśni znaczenie. Ostrzeżenia te kopiują kontrolki ostrzegawcze wyświetlane na desce rozdzielczej Twojego pojazdu Toyota, ale ich nie zastępują. Jako kierowca przez cały czas odpowiadasz za podjęcie stosownych działań, kiedy w Twoim pojeździe Toyota zapali się kontrolka ostrzegawcza.
 • W zależności od modelu i rocznika produkcji Twojego Toyoty informacje o lampkach ostrzegawczych mogą zostać przekazane sieci Toyota, aby zapewnić Ci wsparcie i pomoc w przypadku konieczności naprawy pojazdu. W aplikacji MyT możesz zdecydować, czy chcesz, aby się z Tobą kontaktowano w takiej sytuacji.
 • Pamiętaj, że Toyota i sieć Toyota nie udzielają żadnej gwarancji dotyczącej skuteczności kontaktu w przypadku zapalenia się kontrolki ostrzegawczej, ponieważ usługa ta zależy w dużej mierze od regionu, dostępności i zasięgu. W przypadku zapalenia się kontrolki ostrzegawczej zawsze postępuj zgodnie z konkretnymi zaleceniami przedstawionymi w instrukcji obsługi.

Poziom paliwa

 • W zależności od modelu i rocznika produkcji Twojej Toyoty oraz urządzenia sieciowego, w które wyposażony jest Twoja Toyota, aplikacja MyT może wyświetlać informację o ilości paliwa w baku Twojego samochodu.
 • Informacja o ilości pozostałego paliwa jest wyrażana w postaci wartości procentowej odnoszonej do maksymalnej pojemności zbiornika paliwa.
 • Pomiar poziomu paliwa bazuje na ostatnich danych czujnika poziomu paliwa odebranych z samochodu w chwili ostatniego wyłączenia zapłonu. Oznacza to, że między poziomem paliwa wskazywanym w aplikacji MyT a poziomem paliwa wskazywanym na desce rozdzielczej Twojego pojazdu Toyota może występować rozbieżność. Nieznaczne różnice mogą być też spowodowane przez warunki środowiskowe, w jakich znajduje się zaparkowany pojazd Toyota (na przykład temperaturę otoczenia, nachylenie gruntu itd.). Należy zawsze sugerować się wskaźnikiem poziomu paliwa widocznym na desce rozdzielczej pojazdu Toyota. Toyota nie ponosi żadnej odpowiedzialności wynikającej z niekompletności lub niedokładności informacji wyświetlanych w aplikacji MyT.

Przewodnik jazdy hybrydowej

 • Oferowana usługa pozwala sprawdzać w aplikacji MyT informacje dotyczące jazdy modelem z napędem hybrydowym, które przedstawiane są w postaci odpowiednich wskaźników (takich jak czas jazdy w trybie elektrycznym czy ocena efektywności wykorzystania napędu hybrydowego). Usługa dostępna jest dla wybranych modeli z określonych roczników produkcji.
 • Informacje są dostępne dla każdej podróży. Każda podróż zostaje przeanalizowana pod kątem jazdy w trybie elektrycznym oraz zachowań kierowcy (przyspieszania, hamowania i utrzymywania stałej prędkości), tak aby przygotować wskazówki pomagające obniżać zużycie paliwa. Możesz też przeglądać zebrane dane i wygodnie obserwować stopniowy wzrost efektywnego wykorzystania napędu hybrydowego.