Hybrydowe Corolle we flocie firmy Adecco

Dostawca usług z dziedziny Human Resources stawia na ekologiczne rozwiązania

2022-04-21

Firma Adecco stale modernizuje swoją flotę. Największy na świecie dostawca usług z dziedziny Human Resources właśnie poszerzył ją o 33 niskoemisyjne hybrydowe Corolle. Samochody dostarczy autoryzowany salon Toyota Radość.

We flocie Adecco znajduje się także 60 egzemplarzy Toyoty Aygo, a niedługo dołączą do nich 3 hybrydowe sedany Toyota Camry.

Firma Adecco wybrała hybrydowe Corolle z nadwoziem Sedan w wersji Comfort z Pakietem Tech. Auta wyposażone są w układ hybrydowy z silnikiem 1.8 o łącznej mocy 122 KM i automatyczną skrzynię biegów. Średnie zużycie paliwa wynosi od 4,4 l/100 km (wg WLTP), a średnia emisja spalin – od 99 g/km.

Hybrydowa Corolla, jak wszystkie hybrydy czwartej generacji Toyoty, ma tak skonfigurowany układ napędowy, aby pokonywać do 70% czasu jazdy po mieście w bezemisyjnym trybie elektrycznym. Tryb EV jest włączany przez system automatycznie, bez zaangażowania kierowcy.

„Kiedy Corolla 12. generacji wchodziła do sprzedaży, wiedzieliśmy, że to będzie hit, ale popularność tego modelu w Polsce przeszła nasze oczekiwania. Corolla to na naszym rynku najczęściej kupowany samochód i domyślne auto flotowe – odpowiada za 30% kompaktów zarejestrowanych przez firmy w tym roku i aż 7% wszystkich aut osobowych rejestrowanych na firmę” – zaznaczył Mirosław Sochacki, Corporate Sales Manager Toyota Central Europe.

„Trzy rodzaje nadwozia i dwa napędy hybrydowe do wyboru, najwyższe standardy bezpieczeństwa i nowoczesne technologie przekonują do siebie coraz więcej firm. Duże znaczenie dla popularności Corolli ma także korzystne finansowanie i wysoka wartość rezydualna” – dodał Mirosław Sochacki.

Warto podkreślić, że Corolla to samochód wyznaczający standardy w dziedzinie bezpieczeństwa. Potwierdzają to testy zderzeniowe Euro NCAP, w których kompaktowa Toyota zdobyła maksymalne 5 gwiazdek. Samochód jest standardowo wyposażony w systemy bezpieczeństwa czynnego Toyota Safety Sense drugiej generacji, w tym inteligentny tempomat adaptacyjny (IACC), asystenta utrzymania pasa ruchu (LTA) czy układ reagowania w razie ryzyka zderzenia (PCS) z systemem wykrywania pieszych i rowerzystów. W każdej wersji w standardzie dostępne są także usługi łączności Toyota Connected Car.

Z kolei Pakiet Tech wzbogaca wyposażenie auta m.in. o takie rozwiązania, jak:
• system multimedialny Toyota Smart Connect® z kolorowym ekranem dotykowym (8" HD),
• nawigacja Connected z mapami online i 4-letnią darmową transmisją danych,
• inteligentny asystent głosowy,
• automatycznie ściemniające się lusterko wsteczne,
• przednie i tylne czujniki parkowania,
• cyfrowy prędkościomierz,
• podgrzewane fotele przednie.

Adecco ma 50 lat doświadczenia w branży rekrutacyjnej i jest światowym liderem na rynku zatrudnienia. Firma ta działa w ponad 500 lokalizacjach w 60 krajach i obsługuje 100 000 klientów. W Polsce marka jest obecna od ponad 20 lat. Prowadzi 54 biura w całym kraju, a polskim klientom może zaproponować pracowników z grona 450 000 kandydatów.

Dowiedz się więcej

Nowa sportowa Toyota z linii GR Nowa sportowa Toyota z linii GR Światowa premiera Pierwszy model Aygo X trafił do właściciela Pierwszy model Aygo X trafił do właściciela Sprawdź szczegóły Toyota Yaris Cross z tytułem World Urban Car 2022 Toyota Yaris Cross z tytułem World Urban Car 2022 Dowiedz się więcej GR Supra z manualną skrzynią biegów GR Supra z manualną skrzynią biegów Nowość od TOYOTA GAZOO Racing Corolla i RAV4 najpopularniejszymi autami Corolla i RAV4 najpopularniejszymi autami Zestawienie portalu focus2move.com Portom Lotniczym dostarczono 21 hybryd Portom Lotniczym dostarczono 21 hybryd Niskoemisyjna flota Toyoty Wodorowe autobusy H2.City Gold dla Barcelony Wodorowe autobusy H2.City Gold dla Barcelony Dowiedz się więcej PROACE CITY Electric PROACE CITY Electric Nowy furgon już dostępny w polskich salonach 20. rocznica uruchomienia produkcji 20. rocznica uruchomienia produkcji Toyota w Polsce Sportowa Toyota GR Corolla Sportowa Toyota GR Corolla Światowa premiera Rośnie przewaga Toyoty na polskim rynku Rośnie przewaga Toyoty na polskim rynku Sprawdź szczegóły Stacja wodorowa w Woven City Stacja wodorowa w Woven City Poznaj nowy projekt Toyoty i ENEOS