Światowa premiera nowego SUV-a i inne nowości Toyoty

Genewa Motor Show 2020

2020-02-18

W marcu rozpoczynają się targi Genewa Motor Show 2020. Toyota po raz pierwszy zaprezentuje tam nowego SUV-a segmentu B. Odbędzie się tam również europejski debiut nowego Yarisa, RAV4 Plug-in Hybrid, Toyoty Mirai, a także sportowych samochodów Toyoty – GR Yarisa i GR Supry 2.0.

Nowy SUV segmentu B

Nowy SUV Toyoty to połączenie wieloletniego doświadczenia w produkcji miejskich aut z dziedzictwem pioniera segmentu. Auto będzie wyposażone w inteligentny napęd na wszystkie koła i najnowszą technologię hybrydową. Po raz pierwszy zaprezentowane zostanie podczas konferencji prasowej 3 marca (wtorek) o godz. 11.15 na stoisku marki w Hali 4.

Nowości Toyoty

W Genewie po raz pierwszy w Europie zaprezentowane zostaną też inne nowości Toyoty – nowy Yaris oraz nowa RAV4 Plug-in Hybrid.

Toyota przygotuje też specjalną ekspozycję poświęconą zaangażowaniu marki w budowę społeczności korzystającej z wodoru. Tam właśnie – również po raz pierwszy w Europie – pokazana zostanie druga generacja Toyoty Mirai.

To nie koniec nowości. W strefie Gazoo Racing zaprezentowany zostanie nowy GR Yaris oraz GR Supra 2.0, a także Yaris WRC walczący w rajdowych mistrzostwach świata oraz Toyota Hilux, którą Rajd Dakar 2020 przejechał Fernando Alonso.

Konferencja prasowa będzie pokazywana na żywo pod poniższym linkiem: