Toyota Lexus Romanowski Kraków

Nowy zintegrowany salon Toyoty i Lexusa

2020-09-16

W Krakowie otworzono pierwszą w Polsce zintegrowaną stację dilerską Toyoty i Lexusa – Toyota Lexus Romanowski Kraków. Obecnie jest to jeden z największych salonów samochodowych w Europie, zachwycający swoją nowoczesnością i luksusowym wyposażeniem. Obsługę na najwyższym poziomie i wyjątkowo szeroki zakres usług znajdą w nim zarówno klienci Toyoty, jak i Lexusa.

Zintegrowany salon Toyoty i Lexusa

Nowy salon Toyoty i Lexusa mieści się przy ul. Zakopiańskiej 68 w Krakowie. Został on zaprojektowany jako wielofunkcyjne, luksusowe centrum motoryzacyjne, w którym klienci mają dostęp do wszelkiego rodzaju usług i pomocy wykwalifikowanych pracowników salonu. A wszystko to zgodnie z japońską zasadą gościnności Omotenashi.

W nowym salonie Toyota Lexus Romanowski Kraków można w eleganckiej, nowoczesnej przestrzeni poznać zalety wszystkich modeli obu marek, a także sprawdzić bogatą ofertę aut używanych z gwarancją.

Budynek posiada podziemny garaż, gdzie znajdują się też miejsca parkingowe dla klientów. Z garażu z łatwością można się dostać na pozostałe piętra budynku, gdzie na klientów czekają specjaliści. Pomogą oni w każdej sprawie związanej z zakupem, posiadaniem lub sprzedażą samochodu.

Kompleksowa obsługa i autodetailing

Co się mieści w nowym obiekcie? Lista jest długa. Znaleźć tu można salony nowych samochodów Toyoty i Lexusa, salon zakupu i sprzedaży aut używanych wszystkich marek, punkt wynajmu samochodów, serwis mechaniczny i blacharsko-lakierniczy oraz punkt sprzedaży części zamiennych i akcesoriów. Można też tu skorzystać z usług specjalistów oferujących ubezpieczenia oraz najbardziej atrakcyjne formy finansowania samochodu.

Tym, co zdecydowanie wyróżnia nowy salon Toyoty i Lexusa w Krakowie, jest Romanowski Detailing & Car Spa. Jednostka ta zajmuje się autodetailingiem samochodów wszystkich marek, czyli profesjonalną, wieloetapową pielęgnacją pojazdu. Specjaliści Toyoty i Lexusa oferują oczyszczenie, konserwację, renowację i zabezpieczenie auta powłoką ceramiczną lub folią ochronną. Dzięki tym zabiegom auto będzie się świetnie prezentowało nawet po latach użytkowania.

Ekologia i nowoczesność

Nowy salon Toyoty i Lexusa przy ul. Zakopiańskiej w Krakowie to jeden z największych tego typu obiektów w Europie. Jego powierzchnia użytkowa wynosi 13500 m2. W czteropiętrowym budynku (z dwoma kolejnymi poziomami pod ziemią) zastosowano wiele ekologicznych rozwiązań. Jednym z nich jest m.in. zielony dach o powierzchni 1650 m2. Salon będzie też korzystał z energii o certyfikowanym pochodzeniu ze źródeł odnawialnych.

Salon pozwala wyeksponować po 20 samochodów Toyoty i Lexusa. Kolejne siedem aut jest widocznych z rampy widokowej od strony ul. Zakopiańskiej. Z kolei salon samochodów używanych może pomieścić 80 pojazdów.

Serwis mechaniczny wyposażony w 18 podnośników jest połączony ze stacją kontroli pojazdów oraz pełną linią diagnostyczną. Klienci mogą skorzystać także z myjni ręcznej i automatycznej.

Nowa stacja dealerska to już drugi salon Lexusa w Krakowie, należący do sieci Toyota & Lexus Romanowski. Pierwszy znajduje się przy al. Pokoju 63A. Stacja Toyoty została przeniesiona z poprzedniego obiektu przy al. Bora Komorowskiego. Toyota & Lexus Romanowski jest autoryzowanym dilerem od 27 lat i prowadzi także salony Toyoty i Lexusa w Radomiu i Kielcach.

Dowiedz się więcej

Toyota dominuje na rynku flotowym Toyota dominuje na rynku flotowym Dane PZPM z listopada 2021 roku Toyota uruchomiła drugą linię produkcyjną silnika 1,5 l Toyota uruchomiła drugą linię produkcyjną silnika 1,5 l Poznaj szczegóły Toyota Yaris GR Sport Toyota Yaris GR Sport Zobacz nową wersję, która debiutuje w Europie Toyota a całkowicie bezemisyjna gama modelowa Toyota a całkowicie bezemisyjna gama modelowa Dowiedz się więcej Toyota Dream Car Art Contest 2022 Toyota Dream Car Art Contest 2022 Zachęć dziecko do wzięcia udziału w XV edycji konkursu Prototypowy GR Yaris Prototypowy GR Yaris Dowiedz się więcej o eksperymentalnym modelu Nowa Toyota GR86 Nowa Toyota GR86 Trzeci globalny model z linii GR Toyota z kolejnym rekordem rejestracji Toyota z kolejnym rekordem rejestracji Zobacz dane z 11 miesięcy 2021 roku Toyota T-Mate Toyota T-Mate Nowa generacja systemów bezpieczeństwa Toyota News i nowy film z serii Q&A Toyota News i nowy film z serii Q&A Wyprzedaż, dostępność aut i oferty specjalne Nowe wyposażenie Corolli 2022 Nowe wyposażenie Corolli 2022 Sprawdź szczegóły Zabezpieczenie SelectaDNA Zabezpieczenie SelectaDNA Znakowanie nowych aut Toyoty